KONST / Litografier / Litografi 11822210
nr 1182 2210
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Litografi, Interiör. Signerad, numrerad 30/310, motivet: 33x38
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 maj 2018
kl 20:59:32
13/5 20:39:24
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin